NOVINKY 2010 NOVINKY 2008 aktuální NOVINKY 2009


PF 2009, děkujeme za PF od Vás - zde.31.12.2008
- Tak je tu první video z Dubňan (27.12.).
Dášenka - open agility


27.12.2008 - Ač se mi to zdá neuvěřitelné, Dášenka dnes slaví tři roky! Jak ten čas utíká...
Dášenko, přeju ti všechno nej nej nej, spoustu radosti na agility parkuru a taky zdravá a silná štěňátka :-)
Dáša dostala k narozeninám asi ten nejlepší dárek - zaskotačila si na agility závodech.
Zúčastnili jsme se závodů O pohár Zvěrokruhu v Dubňanech.
Dášenka byla nadšená jako vždycky, jen se nám tentokrát do běhů vloudily nějaké chybky, ale nebylo to nijak špatné.
S Belinkou jsem si zaběhaly bezvadně, sic se nám podařily dva disky :-)) Alespoň ve zkoušce jsme se zkoncentrovaly a stálo to za to!

Naše výsledky:
rozhodčí: Antonín Grygar
Bela - open agility: dis, zkouška LA3: 1.místo (z 5, výborně), open jumping: dis (ale byl to krásný běh :-))
Dáša - open agility: 9.místo, zkouška SA2: 10.místo, open jumping: 13.místo, součet: 7.místo (ze 30-ti psů kat. small!)

Videa budou! Akorát při Belinčiné zkoušce náš fotoaparát hlásí "plná paměťová karta". Grrr... Tak budete moci zhlédnout aspoň náš disk v jumpingu :-P Mělo by to být tak do týdne.
26.12.2008 - Děkujeme za další zaslaná PF - zde.

Došla nám dokonce i PF od jedné z námi odchovaných kočiček (viz. Další členové smečky). Vyrostla to z ní ale krasavice :-)24.12.2008 - Doplnila jsem několik dalších krásných PF od našich přátel - zde.


23.12.2008 - Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2009!

Děkujeme Vám za zaslaná PF. Prohlédnout si je můžete ZDE.


16.12.2008 - A máme tu i pozdrav od Arga (Argonaut ze SP).


12.12.2008 - Angie ze SP a panička nám poslaly zimní pozdrav :-)


04.12.2008 - Přidáno další video z Třebíče - Dášenka v nedělní zkoušce SA2, viz. výsledky závodů níže.

03.12.2008 - Poslední listopadový víkend jsme strávili na oficiálních agility závodech Zimní přebor v Třebíči. Po roce jsme běhaly opět na koberci, ale na holkách nebyla změna povrchu příliš znát. Bela byla sice pomalejší než na trávě, ale Dášenka se naopak zdála být ve svém živlu. Běhala výborně, na své možnosti velmi rychle, měla super zóny, prostě bezva :-) Pár uklouznutí a kotrmelec na klouzavém koberci, jí nikdo nemůže vyčítat. Otevřené běhy měla všechny čisté, sem tam se vyskytlo pár trestných bodů za čas, ale jinak nastavené časy Dáša docela dobře stíhala. Na videích je vidět, jak kmitala nožičkama :-))
Nakonec se Dáša stala celkovým vítězem v součtu všech otevřených běhů (v kategorii small běhalo po oba dny 20 týmů). V sobotních zkouškách se nám příliš nedařilo (za to v nedělní jsme si to bohatě vynahradily), ale konkurence nebyla tak velká (oba dny 6 psů v SA2), takže v celkovém součtu všech zkoušek to stačilo na 3.místo.
S Belinkou se mi běhalo velmi dobře, sice jsme si sem tam přibraly nějakou tu překážku navíc mimo pořadí, ale jinak se pěkně soustředila a krom posledního běhu téměř neshazovala.
Amirek si zkusil nedělní LA1 zkoušku jako doskokan. Byl během ohromně nadšený (dokonce si pak po doběhnutí přidal dvě překážky z rozeskakování navíc) a běžel moc pěkně. Koberec, ač na něm běžel poprvé v životě, ho vůbec nerozhodil a Amča neshodil žádnou tyčku. Dělá nám chlapeček jenom radost :-)

Naše výsledky:
rozhodčí: pí Podmolová

SOBOTA
Bela - 1.zkouška LA3: 4.místo (1ch, výborně), open jumping: dis, 2.LA3: dis
Dáša - 1.zkouška SA2: 4.místo, open jumping: 4.místo (z 20, čistý běh!), 2.SA2: 5.místo

NEDĚLE
Bela - open agility: dis, zkouška LA3: dis VIDEO, open jumping: 11.místo (spadly 3 tyčky) VIDEO dodám
Dáša - open agility: 5.místo (z 20, bez chyb, pouze 0,81 tr.b. za čas) VIDEO, zkouška SA2: 1.místo (z 6, 0ch, výborně) VIDEO, open jump: 8.místo (čistý běh) VIDEO dodám

Amirek - doskokan v LA1 VIDEO

Součty:
Dáša - součet všech otevřených běhů: 1.místo, součet všech zkoušek: 3.místo
Bela - součet všech zkoušek: 3.místo


zkouška SA2

součet všech otevřených běhů


23.11.2008 - Tak u nás padá první sníh. Jak se psiskám líbil, si můžete prohlédnout ve fotoalbu - společné fotky.

18.11.2008 - Včera jsme se zúčastnili neoficiálních závodů v Hodoníně O Mistra Zero.
Závody byly velmi příjemné, skvělá amtosféra (jak tomu u Hodoníňáků vždy bývá), perfektní organizace, bezvadný bufet, Marťa Konečná jako rozhodčí taky na pohodu (jen první parkur pro začátečníky bych skoro označila za obtížnost A2 :-)). Strávili jsme moc fajn den. (Jen byla trošku zima, ale možnost schovat se v teplé budově to jistila :-))
Docela dobře jsme se pobavili po zjištění systému hodnocení. Za chyby a odmítnutí se normálně počítalo 5 tr.b. ( s tím, že tři odmítnutí nebyl dis) a diskvalifikace jako taková nebyla možná - za diskvalifikaci pes dokonce nedostal žádné trestné body, pouze 5 vteřin k času (a standardní časy byly tak benevolentní, že to byla poněkud směšná penalizace). Takže nakonec pes, co shodil jednu tyčku, dopadl hůře než například pes, co se na parkuru diskvalifikoval. Holt na neoficiálních závodech už tomu tak někdy bývá a kdo se jich účastní, musí asi občas i s takovou inovací počítat...
Avšak to, proč jsme na závody jeli, se povedlo. Amirek si opět ozkoušel běhání v jiném prostředí, na jiných překážkách... V prvním běhu ho překvapil kruh, ve druhém zeď, takže jsme na obojím nasbírali nějaká ta odmítnutí a také pár dalších chybiček. Měla by být zase videa.
Holky jsem nemohla nevzít taky (kdybychom vzali závodit jen Amirka a Belinu nechali doma, našli bychom náš barák po příjezdu nejspíš v troskách). Dášenka se jako vždy moc snažila, jen v prvním běhu jsem podcenila náběh do slalomu, druhý bez chyb. Belča měla letecký den a ulétávala až mi oči přecházely :-)) Každopádně při tomto systému hodnocení v parkuru, kdy se několikanásobně diskla, porazila stále ještě 7 psů, kteří běh jistě tolik nepomotali, jak ona. (V druhém běhu byla se šíleným výrazem odvedena z parkuru, jelikož jsem naznala, že v tomto případě není třeba jej ani dokončovat.)
Výsledky tedy uvádím jen pro úplnost, nemyslím si, že jsou přespříliš objektivní :-)

Bela - hra: 4.místo/25, agility Velký Zero: 9.místo/16., jumping VZ: -
Dáša - hra: 11.místo/32, agility VZ: 9.místo/17, jumping VZ: 6.místo/17
Amir - hra: 7.místo/25, agility Malý Zero: 6.místo/9, jumping MZ: 6.místo/9

Závody jsme si psiska i já užili a jsme rádi, že jsme se zúčastnili.

Další závody už nás čekají zase oficiální, jedeme poslední listopadový víkend do Třebíče. Od teď už se Amirek bude připravovat na svou závodní "kariéru" :-)) jako předskokan.


16.11.2008 - Tak tu  máme konečně první várku videí z Mistra Ostrova. Bohužel jsou natočená z dálky a v tak malém rozlišení jsou hůře zhlédnutelná, tak to prosím omluvte.
Videa jsou uložena na Streamu a otevírají se v novém okně.
Bela - open
Dáša - open
Amir - open pro učně

Zítra si Amirek opět vyzkouší závodní atmosféru. Tentokrát na neoficiálních závodech v Hodoníně Mistr Zero, kde poběží v kategorii Malý Zero (tedy začátečníků) :-)


01.11.2008 - Na státní svátek (28.10.) u nás v Psí škole "Na Ostrově" proběhl klubový agility závod "O Mistra Ostrova". Parkury, které nám stavěla naše trenéra Marťa Vaškebová, byly moc pěkné a běhavé. Z holek mám radost, ačkoli jejich běhy na "bednu" nestačily. Belince v jednom běhu spadla tyčka, v druhém element na dálce, jinak běžela krásně a byla skvěle ovladatelná (jaká změna oproti šíleným běhům na závodech v Hruškách), hormony už s ní asi přestaly mlátit... Dášenka měla v jednom běhu chybku na slalomu, druhý čistě. Moc se snažila a zóny měla (stejně tak jako Belča) předpisové, za což jsem byla opravdu ráda.
Amirek běhal parkury pro učně. Vůbec poprvé běžel takové parkury (z tréninku zná přdevším kratší sekvence) a moc mě potěšil. Chybičky nějaké byly, ale Amirek se převelice snažil a běháním byl ohromně nadšen - to je přece nejdůležitější. Chybky se jistě vypilují.
Brzy dodám videa Belinky, Dášenky i Amira, jen co je zpracuji, tak prosím o strpení :-)
Prozatím tu máme fotky od šikovných fotografů Peti Marečkové a Narlina, kteří i přes pošmourné počasí, vykouzlili pěkné obrázky. Moc jim děkujeme!
FOTKY ZVĚTŠÍTE KLIKNUTÍM

Belinka a její Should I stay or should I go (rozuměj: odložení na startu).

Dášenka a véééélké hop na dálce.

Amir soustředěn na skok :-)

Belinka je momentálně krátkosrstá atletka, ale ocásek ještě zůstal.

Přesné výsledky dodám po jejich zveřejnění na internetu.


23.10.2008 - Další fotky z výstavy od Peti Ševčíkové jsem dodala do fotogalerií. Jednu k Amirkovi - Amir a výstavy, k Angie a Amir a rodinka.
Jinak v úterý 28.10. se u nás na cvičáku (jako každoročně) konají neoficiální závody O Mistra Ostrova. Bude to Amirkova premiéra, tak jsme moc zvědaví, co chlapeček vymyslí :-)


18.10.2008 - Belinčiným ženichem a tatínkem našeho budoucího vrhu B border kolií bude hnědobílý pes Crazy Brown Gasko Prim (Indy). Indy je DKK 0/0, DNA CEA, CL i TNS normal, PRA neg. Bližší info o něm v rubrice Štěňata --> Plánujeme štěňata border kolií.


18.10.2008 - Zúčastnili jsme se Národní výstavy psů v Brně.
Na výstavu jsem vzala pouze Amirka (Belinka je momentálně krátkosrstá :-)), účastnila se i Angie.

Výsledky našich odchovanců (oba mezitřída):
rozhodčí: J. Matyáš (SK)
Amir - velmi dobrý 4
Angie - velmi dobrá 4

KLIKNĚTE NA FOTKY PRO ZVĚTŠENÍ
Amirek v kruhu.
Angie v kruhu.
Angie a Amirek po skončení výstavy.11.10.2008 - Přidala jsem nové fotky Amirka ve věku 18-ti měsíců do jeho fotoalba --> Amir v době dospívání. Také pár nových fotek jeho ségry, naší odchovankyně Angie ze SP do jejího fotoalba.


05.10.2008 - Po delší závodní pauze jsem se vydali na agility závody do Hrušek. Letos jsme tam jeli už podruhé. Opět nejdříve odběhali large, poté až small a medium, což při takovém počtu závodníků nebylo zrovna šťastné, protože se závody neuvěřitelně protáhly (a my, co máme psa jak ve small tak v large, jsme tam byli přes 10 hodin). Počasí však bylo nádherné, takže jsme i tak strávili docela příjemný den.
Belinka byla po tak dlouhé době pořádně natěšená a to se v jejím případě projevuje naprostou potřeštěností a šíleností. Běhala jako blázen, lítala, ulítávala, šílela :-)) Já jsem s ní na tom parkuru byla jen tak do počtu, vůbec mě nepotřebovala, trať si vybírala sama (takže diskotéka).
Zato Dášenka běhala statečně a moc se snažila, zvládala dokonce většinu časů a měla na svou velikost (tedy spíše maličkost) velmi slušné postupovky. I když to na výsledcích možná není znát, dělala mi radost, je pořád lepší a lepší. Sešla se však velká konkurence a Dášenku psi s jednou tak dlouhýma nohama snadno předběhli. To jí ale na radosti z běhání a závodění neubralo.

Naše výsledky:
ROZHODČÍ: pí Podmolová
Bela - dis, dis, dis :-))
Dáša (konkurence ve small 37 psů) - zkouška A2: 8.místo, open agility: 14.místo, jumping: 16.místo


13.09.2008 - Zúčastnily jsme se Mistrovství Slovenské republiky mládeže v agility. Závody se konaly v hale v Bratislavě.
Rozhodčí Kess Stoel stavěl pěkné, běhavé parkury, které nám s holkama vyhovovaly. Bohužel organizátoři vůbec nevyvěsili výsledky agility družstev ani agility jednotlivců (large), takže jsme se dozvěděli většinou jen součty. Nakonec jsem se rozhodla přihlásit i Dášenku, už na ni však nevyšlo žádné družstvo. Její umístění ve hře mě velmi překvapilo - hra byla hlavně o rychlosti, avšak chyba = ven. Jelikož parkur pro hru byl stavěn ze skoček a z hodně tunelů, mohla se Dáša pořádně rozběhnout a zároveň uplatnit svou spolehlivost a neudělala jedinou chybu. Vysloužila si tak nadšené ovace od diváků :-)
Naše výsledky:
Bela jumping (počítaný pro soutěž jednotlivců i družstev): 5.místo
součet jednotlivců (ju+agi jednotlivců): 6.místo
součet družstev (ju+agi družstev): 2.místo (společně s Verčou Vargovou+Texi, Ljubou Řezníčkovou+Mayou+A little Hemp)
hra: dis (shozená laťka)
Dáša jumping: 7.místo
agility jednotlivců: 8.místo
součet jednotlivců: 6.místo
součet družstev: neúčast
hra: 2.místo12.09.2008 - Nové fotky našeho odchovance Arga najdete v jeho fotogalerii.
07.09.2008 - Vyrazili jsme na agility závody Skok za skokem do Prostějova. Dášenka mě opravdu mile překvapila. Oba otevřené běhy (open agility a jumping) zaběhla čistě (pouze v agility měla asi 1,47 tr.b. za čas), což se nám poslední dobou až tak často nestávalo  - většinou si aspoň nějakou tu zónečku skočila. Akorát zkoušku jsme trošku domotaly, jsem se trošku ztratila :-))
Belinka první běh zaběhla pěkně, bohužel ale spadly dvě tyčky. Pak už to byl dis ve zkoušce (špatná díra tunelu) a nakonec open agility, kdy mi Belča ulítla a přidala si překážku navíc.

Naše výsledky:
(rozhodčí: P.Noga)
Bela (z cca 30-ti týmů) - jumping: 11.místo (2ch, nejlepší čas) VIDEO, zkouška A3: dis, open agility: dis
Dáša (z cca 20-ti týmů) - jumping: 5.místo (čistý běh), zkouška A2: dis, open agility: 5.místo, součet: 4.místo


06.09.2008 - Nové fotky naší odchovankyně Astry z MVP v Mladé Boleslavi najdete v její fotogalerii. Jejich autorkou je Peťa Ševčíková.

02.09.2008 - Jak jsme odpočinkově prožili poslední prázdninový víkend se dozvíte v akcích.

30.08.2008 - Dnes se konala Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi. Zúčastnily se jí dvě Stříbrňačky. Děkujeme za reprezentaci!

Výsledky našich odchovů:
ROZHODČÍ: Tibor Havelka (SK)
Angie ze SP (tř. mladých) - výborná (z 18-ti fen, vybrána mezi nejlepších 7)
Astra ze SP (mezitřída) - velmi dobrá

Pár fotek Angie od Peti Ševčíkové:

29.08.2008 - Konečně došly výsledky RTG DKK i posledního našeho áčkového odchovance.
Astra ze SP (Sunny) - DKK 0/0
Máme velikou radost!!!
Takže celkové skóre našeho prvního vrhu, co se týče DKK, je 3x 0/0 a 1x 1/1 :-))

23.-24.08.2008 - Zúčastnily jsme se Mistrovství republiky mládeže, které se konalo v Horce nad Moravou. Letos se nám však příliš nedařilo. Belinka si to spletla s diskotékou a Dášenka běhala velice pěkně, nedalo se jí nic vyčíst krom skákání zóny na kladině, kterou mají v Horce trochu strmější než je zvyklá.
Tratě stavěli Alice Glöcknerová a Michael Steiner.
Naše výsledky:
Bela - hra: 9.místo, agility družstev: dis (Belinka doběhla celkem slušně, ale dvě další členky držstva se bohužel diskly), jumping jednotlivců: dis, jumping družstev: 7.místo, agility jednotlivců: dis

Dáša - hra: 16.místo, agility družstev: 4.místo (Dášenka měla bezchybný běh), jumping jednotlivců: 11.místo, jumping družstev: dis, agility jednotlivců: 14.místo, součet jednotlivci: 11.místo


21.08.2008 - Změnila jsem horní obrázek v záhlaví. Také jsem přidala fotky do fotogalerie Amirka - Amir v době dospívání a Dášenky - Prostě Dášenka. Fotky jsou z naší dovolené v Klánovicích, Dášenka je na nich již v novém sestřihu :-)
Dále jsem dodala starší, již publikované agiliťácké fotky do fotogalerií Bela a sport, Amir a sport, Dáša a sport.


20.08.2008 - Přidáno nové video Dášenky z agility závodů Letní Hodonínská tlapka - jumping pro A2. Dášence se povedl moc pěkný běh, stihla i nastavený čas, bohužel spadla tyčka poslední překážky. VIDEO DÁŠENKY-ZDE
A také video Amirka z našich dogfrisbee začátků. Amča je na frisbee moc šikovný, ale ta panička má obě ruce levé :-))
VIDEO AMIRKA-ZDE
Začínáme se už snažit i o různé přeskoky, odrazy... tak ty natočíme zase příště :-)


Chovatelská stanice našich známých Ševeva hledá vhodné páníčky pro 5-ti měsíčního čínského chocholatého psa s PP.
VÍCE INFO ZDE (www.seveva.estranky.cz)email: abomey@seznam.cz, tel.: 733119336
Pejsek je již zadaný!


16.08.2008 - Dnes jsme se vrátili z agility tábora v Hodoníně. Každodenní trénink agility, procházky v blízkém lese, koupání v Moravě a na závěr závody - pro mé psy ráj na Zemi. Trénovala jsem se všemi - Belinkou, Amirkem i Dášenkou. Trénovaly nás Marťa Vaškebová a Marťa Konečná.
Největší radost mi asi udělal Amirek, na táboře se rozběhal a konečně to začíná vypadat, že po svých rodičích přeci jen něco málo zdědil :-))
Nějaké fotky budou již brzy. Prozatím se můžete kouknout na naše výsledky ze závěrečných (oficiálních) závodů.

Agility závody Letní Hodonínská Tlapka (15.08.)
rozhodčí: Lenka Pánková
Na závody se sjelo asi 97 týmů z ČR a SR. Na mně i na holkách byla již znát únava po celotýdenním trénování, přesto se nám povedlo pár moc pěkných běhů.
Naše výsledky:
Bela - jumping A3: 3.místo, 1.zkouška A3: dis, 2.zkouška A3: dis
Dáša - jumping A2: 6.místo, 1.zkouška A2: 7.místo, 2.zkouška A2: 2.místo

Ještě jsem zatajila jednu novinku - Dášenka je ostříhaná :-) Brzy sem dodám více jejích fotek...


16.08.2008 - Můžete si prohlédnout fotky ze soustředění agility v Brně na Zetoru, kterého jsem se účastnila s Belinkou a Amirkem pod vedením Olgy Edrové.

FOTKY ZVĚTŠÍTE KLIKNUTÍM.
Za fotky děkujeme především Elišce Dolničkové, první fotka Amirka je od Zuzany Vetrákové.

Z poslední fotky můžete vidět, jak zuřivě Amirek tuneloval :-))


31.7.2008 - Po dlouhé době opět na obranách. Belinka byla ve svém živlu, moc jí to šlo. I na Amirkovi již byl vidět pokrok.
Pár fotek ze včerejšího tréninku najdete v Belinčiné fotogalerii --> Bela a sport a v Amirkové fotogalerii --> Amir a sport.

28.07.2008 - Tak jsme se vrátili z agility soustředění na Zetoru. Zcela vyčerpaní, avšak plni nových zkušeností a zážitků. Více info a fotky budou později.
Prozatím dodávám fotky z Junior Cupu.
(Autorkou fotek je Andrea Kropáčová.)

20.07.2008 - Včera nás také reprezentovala Sunnynka (Astra ze SP) na NVP v Mladé Boleslavi. Od paní rozhodčí A. Kováčové získala známku výborná. Máme radost a moc gratulujeme!

19.07.2008 - Dnes jsme se zúčastnily agility závodů Junior Cup 2008 ve Valašském Meziříčí. Závody byly skvěle zorganizované, všechno pěkně klapalo a odsýpalo, byla i elektronická časomíra, prostě super pořadatelé a vůbec všechno kolem. A holky běhaly výborně. Především Belinka byla skvělá. A super bylo i to, že za celé závody ani jedna z holek neskočila žádnou zónu a neshodila žádnou tyčku :-)
Speciální běh byl velmi zajímavý, na kruhu visely špekáčky, na dálce byl položený talířek s buřtíky, v parkuru seděla slečna, která lákala psy na své párky v rohlíku a šustila sáčkem - když k ní pes přišel, klidně mu dala kousnout :-)) (Především pro borderky bylo lákadlo na začátku - balík sena s kožešinou provoněné ovečkama a klec od morčat - taky značně voňavá - obojí borderky velmi rády pasou.) A velmi záludné náběhy do tunelů - např. dva paralelně vedle sebe (lehce zakroucené), do kterých se všelijak nabíhalo a obíhalo z různých stran...samozřejmě nebyly díry na výběr :-)

Naše výsledky:
rozhodčí: pí Podmolová
Bela - jumping družstev: 1.místo, agility jednotlivců: 2.místo, součet J+A jednotlivci: 1.místo, speciální jumpíng: 3.místo
Dáša - jumping družstev: 2.místo, agility jednotlivců: 5.místo, součet J+A jednotlivci: 7.místo, speciální jumping: -

S Belinkou jsme se jen o vlásek nestaly absolutním vítězem - kvůli špatnému překonání předposlední překážky v posledním běhu. Achich ach, tak jsme jely domů bez hlavní ceny - tunelu.
Dášenka běhala krásně, ale konkurence byla silná, takže pár mých chybiček a nakonec i jedno zabloudění na parkuru (ve spec. jumpingu) nám zabrábnilo stát na stupních vítězů víckrát než jednou, avšak i jejího pátého místa v agility a celkového sedmého místa si vážím.

Určitě bych přijela i za rok, ale to už nebudu junior...


18.07.2008 - Před pěti týdny se naší kočce Elišce narodilo pět koťátek. Doma nám to převrací vzhůru nohama, jsou neuvěřitelně akční a drzí. Na video z jednoho jejich řádění a pár fotek se můžete kouknout v Dalších členech naší smečky.

05.07.2008
 
- Upraveny osobní stránky Belinky, Amirka i Dášenky.

 - Dnes jsme byli na agi závodech "Pohár Vysočiny" v Jihlavě-Heleníně. První běh - jump jsem Dáše pokazila svou hloupou chybou (příliš jsem jí utekla a bylo z toho odmítnutí), s Belinkou jsme se trochu nepohodly. Dášenka si ve zkoušce opět skočila jednu zónu, a tak jsem se rozhodla si v posledním běhu - agility dát na zóny pozor. Z tohoto důvodu jsem se s Dášou dobrovolně diskla (a jak si pak dala na druhou zónu pozor). Belča je ale příliš vychytralá, moje odhodlání ji při skočené zóně vrátit vycítila a ani jedinou zónu neskočila :-). Její poslední běh byl opravdu pěkný, jedna shozená tyčka při otáčení nás však v takto kvalitní konkurenci odsunula "až" na 11.místo.
Naše výsledky:
Bela (v kat. large běhalo 33 týmů) - jumping: dis, zkouška A3: dis, open agility: 11.místo
Dáša (v kat. small běhalo 37 týmů) - jumping: 13.místo, zkouška A2: 5.místo, open agility: dis


28. - 29.6.2008 - Tento víkend se na brněnském výstavišti konala mezinárodní výstava psů Intercanis a zároveň závody Intercanis agility pořádané kynologickým klubem Zetor.
Výstavy se zúčastnili dva naši odchovanci a přesto, že oba shodili chlupy, dopadli moc pěkně.
Angie ze SP (tř.mladých) - výborná 3 (/11)
Argonaut ze SP (mezitřída) - výborný 3 (/3)
Děkujeme za předvedení a gratulujeme!
Fotečky Angie mi zaslala Peťa Ševčíková.

Na závodech jsem běhala celý víkend s Belinkou, v neděli pak i s Dášou. Parkury, které stavěl rozhodčí p. Diviš, byly moc pěkné - velmi rychlé a běhavé. Na holkách byla znát delší tréninková pauza, především u Belči v prvním běhu, kde, než se srovnala, spadlo pár tyček. Na umístění výkony mě a Belči nestačily, ale celkově jsem byla s našimi běhy spokojená. V Dášenčiné kategorii small nás bylo pět a půl, dokonce i medíků bylo víc, ale opět nás potrápily zónečky, jinak však Dáša běhala nadšeně a na své možnosti i rychle.
Naše výsledky:
SOBOTA
Bela (v kat. large soutežilo 42 týmů) - jumping: 25.místo, zkouška A3: dis (nedoběhl nikdo ;-)), open: 18.místo, součet soboty: 19.místo
NEDĚLE
Bela (v kat. large soutěžilo 42 týmů) - jumping: dis (pěkný běh, ale s tyčkou spadla i bočnice), zkouška A3: dis, open: 19.místo
Dáša (v kat. small soutěžilo 11 týmů) - jumping: 7.místo, zkouška A2: 2.místo, open: 6.místo, součet neděle: 5.místo


25.6.2008 - Byla upravena rubrika Vrh A u border collií a přidány nové fotky Arga (Argonaut ze SP) ve věku 15-ti měsíců.

24.6.2008 - Hodila jsem na internet videa z Mistrovství border collií v agility.
Belinka - speciální jumping "Tachyon Trophy"
Amirek - tunelový běh štěňat


22.6.2008 - Náš odchovanec Argo (Argonaut ze SP) dnes složil svou první zkoušku: ZOP na výborně! Skvělé, gratulujeme!

21.06.2008 - Zúčastnily jsme se agi závodů Hanácky skoke, které se konaly v Horce nad Moravou u Olomouce. Horku jsme tento rok navštívili už podruhé, čekalo nás opět příjemné prostředí, pohodoví organizátoři... S holkama jsme však nebyly moc ve své kůži. Belince padaly tyčky (což se nám na závodech stává spíš ojediněle) - v jumpu spadly dvě a v openu jedna. S Dášou jsme také dělaly chyby, které běžně neděláme (odmítnutí, spadlá tyčka). Dášenka dokonce poskákala téměř polovinu zón a vyloženě se dobře bavila :-)

Naše výsledky:
(výsledky nevím úplně přesně, jestli se objeví na stránkách pořadatelů, tak upřesním)
(rozhodčí: Jaroslava Podmolová)
Bela (v kat. large bylo 39 psů) - jumping: 11.místo, zkouška A3: dis, open: 13.místo, součet: 9.místo
Dáša (v kat. small bylo 24 psů) - jumping: 7.místo, zkouška A2: 5.místo, open: 15.místo, součet: 9.místo

Dnes byla také Sunny (Astra ze SP) na klubové výstavě KCHMPP. Ve třídě mladých dostala od paní Ridarčikové známku VD4.


17.06.2008 - Naše kamarádka ze cvičáku Darja Caletková byla tak hodná a zpracovala nám video ze závodů (z Robinsonády). Na videu je jumping, oboum holkám se povedl čistý běh :-)
Video Belinky
Video Dášenky


15.06.2008 - Včera jsme u nás v Psí škole pořádali agility závody Robinsonáda na Ostrově. Myslím, že závody se povedly, všechno klapalo, jak mělo, počasí také vyšlo krásné. S holkama se nám dařilo tak průměrně, nebylo to nejhorší, ale mohlo být i lépe.

Naše výsledky:
ROZHODČÍ: pí Pánková
Bela - open: dis, zkouška A3: dis, jumping: 4.místo (čistý běh)
Dáša - open: dis, zkouška A2: 4.místo, jumping: 5.místo (čistý běh)

Klikněte na obrázek pro zvětšení...
Fotky jsou opět od Peti Jelínkové - Peťo, moc díky!!!
Další fotky najdete v Petiné galerii ZDE.


08.06.2008 - Dnes jsme se zúčastnily agility závodů v krásné vesničce jménem Hrušky. Zázemí bylo prostě perfektní - rybníček a tekoucí voda na osvěžení psů, moc pěkné místo na parkur. Navíc se závody konaly kousek od našeho bydliště a na to, že v Hruškách pořádali první oficiální závod, klapala i organizace. Belinka běhala perfektně, ale já jsem se jí tam trošku pomotala, jak jsem neměla a v obou otevřených bězích jsme měly jednu chybku, ve zkoušce dokonce dis (byla jsem kdesi vzadu a Belča měla na výběr tři překážky paralelně vedle sebe - skočka, slalom a áčko, no vybrala si samozřejmě její nejoblíbenější slalom a né skočku, která byla v pořadí :-)). Pak se spustil déšť, který byl sem tam mírnější, sem tam prudší. Dášence na otevřené běhy vyšel vždy ten nejhorší slejvák, ale bojovala s ním statečně. V druhém běhu však odmítla vstoupit do tunelu, ve kterém pro ostatní psy byla kaluž, pro Dášenku to ale bylo jezero :-) A ona když si postaví tu svou teriéří hlavičku...

Naše výsledky:
ROZHODČÍ: pí Podmolová
Bela (z 30 psů kat. large) - jumping: 4.místo, open: 5.místo (nejlepší čas), součet J+O: 3.místo, zkouška A3: dis
Dáša (z 28 psů kat. small) - open: 11.místo, jumping: dis, součet J+O: - , zkouška A2: 2.místo (výborně, z 10 psů)

Dále přidány nové fotky Sunny (Astra ze SP) ve 14-ti měsících.

31.05. - 01.06.2008 - Mezinárodní mistrovství České republiky border collií v agility pořádané klubem BCCCZ.
Ačkoli nám štěstí příliš nepřálo a naše výsledky nejsou ohromující, tahle akce si prostě zaslouží článeček.
Bylo to super, bezva atmosféra, skvělí lidé, všude borderky a náš nejoblíbenější sport k tomu. Článek je tady.

26.05.2008 - O víkendu (24.-25.5.) se konala Mezinárodní výstava psů v Litomeřicích. Naše "barvy" hájila Sunny v obrovské konkurenci 23 mladých fen.

Astra ze SP "Sunny" (třída mladých): výborná (ze 23 fen)
Rozhodčí: J. Niciewicz, PL
Posudek:
Pěkná samičí hlava, nůžkový skus, silná kostra, dobrá mechanika pohybu, mírně vybočuje lokty, standardní srst.

Sunny byla také na vyšetření oči a je PRA/CEA negativní!

Sunnynce i její paničce moc gratulujeme!!!

25.05.2008 - Přidány fotky z dnešní procházky a tréninku dogfrisbee. Autorkou je Barča Smutná, díky!
Fotečky najdete v Amirkové fotogalerii - Amir a sport, Doba dospívání. A v Belinčiné fotogalerii - Bela a sport.
Belinka už pro frisbeečko krásně skáče, ale zatím se nikomu nepovedlo zachytit ji ve vzduchu, no asi je moc rychlá :-)


22.05.2008 - Dostala jsem se k novým fotkám našich odchovanečků Angie a Arga.
Argo - skokan
(KLIKNĚTE NA FOTKU PRO ZVĚTŠENÍ)

Anginka
No nejsou úžasní?

Autorkou většiny fotek je Hanka Petrlová, autorkou druhé fotky Angie je Peťa Ševčíková. Děkujeme!!!19.05.2008 - Stránky jsem oblékla do nového kabátku. Tak snad se bude líbit :-)

16 - 18.05.2008 - V pátek (16.5.) jsme byli po asi čtyřech měsících na obranách u Milana Olivy. Belinka byla perfektní, od minule byl vidět opět velký pokrok. Amirek si s figurantem zatím spíše hraje ;-)
Fotky z pátečních obran v Belinčiné fotogalerii - Belinka a sport a v Amirkové fotogalerii - Amir a sport (nově spuštěno).

A následující dva dny jsme strávili v Jihlavě na Dogfrisbee víkendu. Mákla si tedy především panička, která se učila různé hody a triky. Amirek si frisbee úplně zamiloval, čímž mě velmi překvapil (ale příjemně). První den bylo krásně, ale neděle byla celá propršená. Zatím jen pár fotek od mamky (která se vždy spíše starala o druhého psa než fotila, takže jich moc není) opět v Belinčiné fotogalerii - Belinka a sport a Amirkové fotogalerii - Amir a sport. Na frisbee s námi byla i Zuzka s Argem (Argonaut ze SP). Od toho, co jsem Arga viděla naposledy, pořádně zmohutněl, už je to opravdu Pes, povahově skoro druhá Belinka :-)). Byl to moc fajn víkend, frisbee nás oslovilo, jistě jej budeme dál trénovat.


15.05.2008 - Přidala jsem nové fotky Sunny (Astra ze SP). Prohlédnout si je můžete zde.

10.05.2008 - Zúčastnily jsme se agility závodů "Hanácky zkóške" v Horce nad Moravou u Olomouce. Závody se konaly v jezdecké hale, kde byl po celou dobu příjemný chládek. Konkurence v SA2 byla cca 12 týmů, v LA3 cca 10 týmů.

Naše výsledky:
(rozhodčí: Petr Noga)
Bela - 1.zkouška LA3: 6.místo, 2.zkouška LA3: dis, součet: ?
Dáša - 1.zkouška SA2: 5.místo (výborně), 2.zkouška SA2: 3.místo, součet: 2.místo

Také dnes "Stříbrňáčky" reprezentovala Angie na Krajské výstavě psů v Hlučíně. Anginka opět zabodovala :-)

Angie ze SP (třída mladých) - výborná 1 (ze 4 fenek)

01.05.2008 - Dnes si Amirek i Belinka splnili zkoušku ZZO (zkouška základní ovladatelnosti) dle NZŘ (Národní zkušební řád). Zkoušky se konaly v Brně na KK Zetor.
Amirek byl z nového prostředí trochu vykulený a navíc to pro něj byla první taková akce, přesto se chlapeček snažil a udělal mi radost. Jelikož ani Belinka tuto zkoušku neměla (ne kvůli nepřipravenosti, ale kvůli naší zaneprázdněnosti), vzala jsem ji také, aspoň nezahálela doma :-)

Dále mi poslala Zuzka nové fotky Argouška (Argonaut ze SP). Chlapeček krásně mohutní :-)
Na fotečky se podívejte ZDE.

30.04.2008 - Belinka má dnes čtvrté narozeniny!!! Belinko zůstaň pořád tak skvělá, veselá a tak trochu střeštěná :-) Jsi pro mě to nejúžasnější, nejkrásnější a nejšílenější stvoření na světě!

28.04.2008 - Peťa mi poslala nové fotečky naší odchovankyně Angie! Najdete je ZDE.
Níže doplněny výsledky ze závodů na Zetoru.

22.04.2008 - Nové fotky Belinky a Amirka! Přidány do Belinčiny fotogalérky Různé fotky Belinky a do Amirkovy nově spuštěné Doba dospívání :-))

22.04.2008 - Další zdravotní výsledky našich odchovanců.
Argonaut ze Stříbrné Planety: DKK 1/1 :-)
Teď už zbývá jen rentgen kyčlí Sunnynky (Astra ze SP), která se na něj chystá začátkem května.

19.04.2008 - Zúčastnily jsme se agility závodů - zkoušek v Brně na Zetoru. Dnešní den by se také dal nazvat dnem skočených zón, protože na těch se obě holky opravdu vyřádily. Tak budeme do příštích závodů pilně trénovat :-))

Naše výsledky:
Bela - 1.zkouška A2: dis, 2.zkouška A2: 9.místo
Dáša - 1.zkouška A2: 7.místo, 2.zkouška A2: 5.místo

18.04.2008 - Dnes došly poštou oficiální výsledky rentgenů některých našich odchovanců!
Angie ze Stříbrné Planety: DKK 0/0
Amir ze Stříbrné Planety: DKK 0/0, DLK 0/0 !!!!!
Máme obrovskou radost!!!

13.04.2008 - Z Amirka už se nám vyklubal velký pes :-) Změnila jsem povídání na jeho osobní stránce a dala tam také aktuální fotku.

13.04.2008 - Dodávám posudky našich odchovanců z NVP v Ostravě.
ROZHODČÍ: L. Jančík

Argonaut ze Stříbrné Planety:
Posudek: 13-ti měsíční pes, dobře utvářená hlava, výborný pigment, barva oka odpovídá srsti, korektní horní linie, někdy veseleji nesený ocas, výborný pohyb, srst - standard, hezky předváděný.
Známka: výborný 2 (/7)

Angie ze Stříbrné Planety:
Posudek: 13-ti měsíční fena, hezká hlava, oko a ucho standartní, skus nůžkový, korektní horní linie+ocas, slušná hruď, výborná v pohybu, srst v línání.
Známka: výborná 2 (/11)

Zde je pár fotek, které mi poslala majitelka Angie Peťa Ševčíková:
KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO ZVĚTŠENÍ

Angie na druhém místě.

Angie uprostřed, fenečeka vpravo získala CAJC.

Angie s paničkou Peťou.


12.04.2008 - Dnes jsme se zúčastnili ofic. agility závodů Calibra Speciál v Třebíči

Naše výsledky:
ROZHODČÍ: Antonín Grygar
(závodů se účatnilo kolem 60-ti týmů)

Bela - 1.zkouška A2: 2.místo, jumping: 9.místo, 2.zkouška A2: 5.místo 
BELINKA SI SPLNILA PODMÍNKY PRO PŘESTUP DO KATEGORIE A3!
Dáša - 1.zkouška A2: 1.místo, jumping: 11.místo, 2.zkouška A2: 2.místo, součet zkoušek za oba dny: 2.místo (i přesto že jsme se neúčastnily nedělních běhů...ale nutno podotknout, že konkurence ve small byla poměrně malá, cca 7 psů)

12.04.2008 - Dnes se také konala Národní výstava psů v Ostravě. Naši chovatelskou stanici reprezentovali Angie a Argonaut. Oba byli ve třídě mladých. Argoušek i Anginka však měli trochu handicap, protože oba zrovna línají, přesto byli opět velmi úspěšní. Gratulujeme a děkujeme ze prezentaci!

Argonaut ze SP (tř.mladých): výborný 2 (konkurence 7 psů)
Angie ze SP (tř.mladých): výborná 2 (konkurence 11 fen)

Později dodám i posudky a fotky!

07.04.2008 - Na poslední chvilku jsme se rozhodli, že se zúčastníme včerejších klubových (neoficiálních) agility závodů. Přesněji: rozhodli jsme se v ten den ráno :-) Závody se konaly v Brně na veterině, takže jsme i přes naše náhlé rozhodnutí nepřijeli pozdě. Počasí jsme měli pěkné, i když organizace bohužel trochu pokulhávala. Nutno uznat, že to byla první taková akce, kterou cvičák na veterině pořádal, tak snad se do příště poučí ze svých chybek. Jinak to byly moc fajn závody, především se mi líbil štafetový běh družstev, kdy byly v každém družstvu tři týmy a měly proběhnout trať postupně (každý část) co nejrychleji a samozřejmě bez chyb.
S holkama jsme závody braly jako trénink, Belinka mě potěšila krásným odložením na startu ve druhém běhu, Dášenka zase krásně seběhnutými zónami. Trošku ji překvapil místní kruh, tak se s ním alespoň seznámila a věřím, že podobný jí už na oficiálních závodech nebude dělat problémy ;-)
Holky mi obě udělaly radost.

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO ZVĚTŠENÍ
AUTORKOU TĚCHTO FOTEK JE KATKA NOVOTNÁ, WWW.LAMBRA.IC.CZ

A jak jsme dopadly?
(závodů se účatnilo asi 60 týmů)
Bela - agility závodníci: 3.místo, štafetový agility běh družstev: ??
Dáša - agility závodníci: dis, štafetový agility běh družstev (Dášenka běžela společně s křížencem Ťapkou a štěňátkem bobtaila) : 3.místo

28.03.2008 - Dnes jsme byli s Amirkem a Belinkou na oftalmologickém vyšetření.
Bela i Amir jsou PRA, CEA negativní!!!

25.03.2008 - Včera jsme se zúčastnily agility závodů Velikonoční Beránek v Třebíči.
Dášenka běhala jako splašená tryskomyš :-)) Rychlost byla jistě slušná, zato soustředění nevalné (že by se blížilo hárání?). Zato s Belinčinými běhy jsem byla velmi spokojená. Zkoušku i jumping zaběhla velice pěkně, bohužel v každém se nám povedla jedna chybka (odmítnutí na předposlední překážce, jedna shozená tyčka). Přesto jsem z těchto běhů měla dobrý pocit.
Naše výsledky:
ROZHODČÍ: Lenka Pánková
(konkurence v large 41 týmů)
Bela - open: dis, zkouška A2: 5.místo (5tr.b., výborně), jumping: 10.místo, součet: 15.místo
Dáša - open: dis, zkouška A2: dis, jumping: dis

Kompletní výsledky naleznete tady.

22.03.2008 - Dnes se konala Mezinárodní výstava v Praze. Původně jsme tam chtěli jet s Amirkem, ale počasí nás odradilo. Ze "Stříbrňáčků" se zúčastnila pouze Sunny (Astra ze SP) ve třídě mladých. Od pana rozhodčího Milana Krinkeho dostala známku VD. V kruhu byla s 24 dalšími fenami, takže předvádění muselo být velmi stresující. Navíc Sunnča nebyla ve své kůži, jelikož má před háráním (a taky pěkně vylínala). Sunny je přihlášena na MVP do Litoměřic, tak budeme držet palečky.

17.03.2008 - V sobotu (15.3.) jsme se s holkama zúčatnily agility závodů Jarní Hodonínská tlapka. Běhalo se v jezdecké hale a běhalo se bezvadně :-) Super organizace, bezvadný bufet... Všechny běhy (tedy agility a jumping) byly rozděleny zvlášť do dvou kategorií - pro A1 a - pro A2+A3.  Díky tomuto rozdělení měli šanci uspět i začínající týmy, ale bohužel se kvůli tomu závody protáhly do večerních hodin, my jsme přijely domů za tmy. Náladu nám to však nezkazilo.
S Dášenkou jsem závodila poprvé v těžší kategorii A2. Byla jsem zvědavá, jak se s tím srovnáme a můžu říct jediné - neztratily jsme se :-) U Belinky jsem v prvním běhu šla špatně já, v posledním Belča. Ještě že aspoň v pro nás nejdůležitější zkoušce jsem se shodly ;-)
A na závěr důležitý poznatek: Ani Belča ani Dáša neskočily žádnou zónu, jupíííí!

Naše výsledky:
ROZHODČÍ: Jaroslava Podmolová
(Dáša běhala v konkurenci 13-ti psů v bězích pro A2+3, ve zk. SA2 běhalo 9 psů, ve zk. LA2 10 psů.)
Bela - agility pro A2+A3: dis, zkouška A2: 2.místo (0 tr.b., výborně!!!), jumping pro A2+A3: dis
Dáša - agility pro A2+A3: 8.místo (1ch), zkouška A2: 3.místo (0 tr.b., výborně!!!), jumping pro A2+A3: 2.místo,
součet A+J pro A2+A3: 5.místo

Kompletní výsledky naleznete tady.

17.03.2008 - Nové fotky našeho odchovance Arga (Argonaut ze SP) ZDE.


Z Argouška už je velký, krásný kluk :-)

17.03.2008 - Nové fotky naší odchovankyně Sunny (Astra ze SP) ZDE.

Sunnča je prostě nádherná!

12.03.2008 - V tento den oslavil Amirek své první narozeniny!!! A s ním i celý náš první vrh borderek.
Tak tedy Anginko, Argoušku, Sunnynko a Amirku, přejeme všechno nejlepší!

09.03.2008 - Tento víkend jsme si udělaly (já, mamka a Dáša) výlet do Prahy. Tam se nás ujala "teta" Vlaďka - majitelka Aldiany ze SP "Didi" a jejího syna Árnyho (ch.s. Z Jorkikry). Mimochodem oba jsou na svůj věk (12 a 9) velice čilí, aktivní a jsou také velmi přátelští.
A dnes (v neděli) se v pražské restauraci Cool restaurant konala bonitace klubu Yorkshire terrierů ČMKCHYT.
Dášenka se moc líbila a byla uznána CHOVNOU!!! Bylo jí naměřeno 24 cm, naváženo 3,20 kg a přidělen velice pěkný bonitační kód.
Také jsme s poradkyní chovu (a zároveň předsedkyní klubu) probraly Dášenčiného potenciálního budoucího ženicha. Zatím se stále rozhodujeme.

Podívejte se na fotky, jak byla Dášenka krásná :-)

(KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO ZVĚTŠENÍ)
Dášenka den před bonitací doma, po úpravě:
A již na bonitaci...
Čekání v Cool Restaurantu Dášenka úspěšně uchovněna!

K této příležitosti byla také pozměněna osobní stránka Dášenky.

02.03.2008 - Naše odchovankyně Angie ze SP má nové stránky. Můžete se na ně podívat zde.

24.02.2008 - Jen malá změna v menu. Místo odkazů Anabell, Dasha a Amir je zde jediná položka NAŠI PSI.

11.02.2008 - Peťa mi poslala posudek a fotky Angie. Podívejte se...

Posudek Angie ze Stříbrné Planety z MVP Brno:
10 měsiční fena s typickou hlavou vyjadřující pohlaví, krásné oko, výborně postavené ucho, na své mládí vynikající hrudník, rovný hřbet, vyborné uhlení pk, skvělý pohyb. Fena byla vynikajícím způsobem převedená.Skus nůžkový,v chrupu schází P1. (schází P2, pan rozhodčí se nejspíš spletl)
PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK


09.02.2008 - Dnes se konala Mezinárodní výstava v Brně.  Ze "Stříbrňáčků" se zúčastnili Amir a Angie.
Výsledky byly takovéto:
Naše odchovy:
(rozhodčí: K.Hořák)
Angie (tř.mladých): V1, CAJC ! (z 9-ti fen)
Amir (tř. mladých): VD (ze 13-ti psů)


Fotky jsou od Peti Ševčíkové a mé mamky.


04.02.2008 - Nové fotky našeho odchovance Arga (Argonaut ze SP).


01.02.2008 - Nové dnešní fotky Amirka.

27.01.2008 - V pátek (25.) jsme si po dlouhé době zatrénovali obrany. Tentokrát u Milana Olivy. Belinka byla velice nadšená. Amirkovi chvilku trvalo než pochopil, že toho divného pána se nemusí bát, a pak už se přetahoval jako ďábel :-)) Den na to jsme využili slušného počasí a jeli trénovat agility. Byli jsme sice zablácení od hlavy až k patě, ale stálo to za to!

(Autorkou fotky je Peťa Jelínková.)


20.1.2008 - Včera jsme se zúčastnily agility závodů Zimní přebor v Třebíči. Běhalo se zase na koberci v hale. Tentokrát se velice dařilo Dášence, moc se snažila a dokonce běhala i docela rychle. V posledním běhu jsme však bohužel měly kvůli mé chybě jedno odmítnutí, takže první místo v součtu nám uniklo jen o vlásek. Belinka se se závody po měsíci netrénování nesrovnala tak dobře jako Dáša, bohužel teď v zimě jsou možnosti tréninku velmi nízké.

Naše výsledky:
(rozhodčí: p.Steiner)
Dáša - open: 1.místo (z 16-ti psů v kat. small, z toho mnozí A2, A3), zkouška SA1: 1.místo (z 6-ti psů), jumping: 9.místo, součet: 2.místo
Bela - open: dis, zkouška LA2: 10.místo, jumping: 5.místo (ze 45-ti psů v kat. large!!!, bezchybný běh, ale Belinčiny "výlety" nás stály příliš mnoho času), součet: 22.místo

Kompletní výsledky jsou tady.

13.01.2008 - Dnes jsme se zúčastnili Národní výstavy v Olomouci. Tentokrát jsem vzala jen Amirka. Nejeli jsme však sami, ale přibrali i kamarádku Alču s černobílou šeltií Kesinkou (která si na své první výstavě vysloužila VN3-gratulujeme!). Na výstavě jsme se setkali s našimi odchovanci Angie a Argouškem. S Amirkem jsme tentokrát nedopadli příliš slavně, holt ne vždy se daří. Zato Anginka nás velice potěšila svým umístěním (2.místo!) mezi 13-ti fenami! Gratulujeme jí a také Argouškovi a děkujeme majitelům za prezentaci Stříbrňáčků.

Výsledky našich odchovů:
Amir (tř. mladých) - VD (ze 7 psů)
Argonaut (tř.mladých) - V4 (ze 7 psů)
Angie (tř.mladých) - V2 (ze 13-ti fen!!!)

Podívejte se na fotky, které mi zaslala Peťa Ševčíková (majitelka Angie). Moc jí tímto děkuji.
KLIKNĚTE NA FOTKU PRO ZVĚTŠENÍ

Amirek v postoji.

Amirek v postoji podruhé.

Angie v postoji (Amirka jakožto bráchu nezapře, viďte?).

Amirek - detail hlavy.

Angie na skvělém druhém místě.05.01.2008 - Amirek bude mít brzy 10 měsíců. Měří asi 54,5 cm a váží 21 kg. Převážila jsem i Belinku - 18kg.
Amirkovy nové fotky najdete v jeho fotoalbu.

01.01.2008 - Přejeme vám úspěšný nový rok a děkujeme za všechna zaslaná PF!


ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ A ŠÍŘENÍ OBSAHU BEZ PÍSEMNÉHO SOUHLASU AUTORA. Optimalizováno pro prohlížeč Mozilla Firefox, rozlišení 1024x768.  (c) Monika Matoušková