Chovatelská stanice ze Stříbrné Planety

ÚVOD

NOVINKY

O NÁS

ANABELL

AMIR

DASHA

ODCHOVY

ŠTĚŇATA

AKCE

FOTOALBUM

DALŠÍ ČLENOVÉ SMEČKY

VZPOMÍNÁME

KONTAKT

KNIHA NÁVŠTĚV

ODKAZY

! Nacházíte se v archivu našich starých stránek. Většina odkazů je již nefunkčních. Jistě se však všech informací snadno dohledáte na našcih aktuálních stránkách www.borderky.com
Děkujeme za pochopení!


27.12.2007 - Dášenka má dnes své druhé narozeniny! Dášenko, všechno nej!

23.12.2007 - Podívejte se na fotky borderek z dnešního zimního výletu, najdete je v akcích.

19.12.2007 - Změněna rubrika O NÁS.

11.12.2007 - Přidala jsem nejnovější fotky Dášenky. Už nám z ní vyrostla velká slečna, co říkáte? :-)08.12.2007 - Jelikož jsem dnes dostala předčasný dárek k Vánocům - nový foťák, musela jsem ho hned vyzkoušet :-) Prozatím si můžete prohlédnout dnešní fotky Belinky.05.12.2007 - Přidány nové fotky Arga (Argonaut ze SP) v osmi měsících.
Včera jsme byly s holkama po delší pauze na agility tréninku a byla jsem docela překapená. Především Dášenka se snažila, Belince trochu lítaly tyčky. Amirek si jen párkrát velmi nadšeně proběhl tunýlek. :-)

02.12.2007 - Pozměněny osobní stránky Amira a Bely.

20.11.2007 - Dnes nám došly výsledky DNA testů na nemoc CEA. Amirek je DNA CEA carrier, znamená to tedy, že do budoucna bude moci mít případné potomky jen s fenkou DNA CEA normal.
Velkou radost však máme z výsledku Sunnynky, která je DNA CEA normal! Moc gratulujeme!

19.11.2007 - Naše odchovankyně Sunnynka (Astra ze Stříbrné Planety) se zúčastnila Mezinárodní výstavy psů v Praze, která se konala ve dnech 17. a 18.11. Sunny získala v poměrně velké konkurenci (9 fen) ocenění velmi nadějná s moc pěkným posudkem. Gratulujeme a máme z výsledku velkou radost!
Také jsme přidala Sunnynčiny nové fotky do jejího fotoalba.


17.11.2007 - Byli jsme na procházce s naší kamarádkou Alčou a jejími šeltičkami. 


10.11.2007 - Zúčastnily jsme se s Belinkou Zimního přeboru v agility, který se konal v Třebíči. Tentokrát se nám nedařilo, Belince koberec naprosto nevyhovoval a myslím, že i delší pauza v tréninku byla znát. Tak snad zase příště.
Open, jumping, zkouška: dis.

05.11.2007 - Přidala jsem nové fotky Argouška (Argonaut ze SP) v sedmi měsících.


29.10.2007 - Ve dnech 27. - 28.10. jsme se já a Belinka zúčastnily Mistrovství republiky mládeže v agility. První běhy byly spíše ve znamení zvykání si na koberec, ale nakonec jsme přeci jen ukázaly, co v nás je. :-)
S naším družstvem BC Boom, kde jsme byly s Káťou Lerlovou a Wayem, Romčou Hanouskovou a Crazy a Sandrou Lefnerovou s Badíkem jsme se staly VICEMISTRY REPUBLIKY MLÁDEŽE DRUŽSTEV. Belinka zazářila i v jednotlivcích, v prvním jumpingu se sice diskvalifikovala, ale v běhu agility open skončila na druhém místě! Musím říct, že se nám dařilo nad moje očekávání, tak uvidíme zase příští (a pro nás jako mládež poslední) rok. :-))
A naše výsledky celkově:
Sobota
(rozhodčí: Veronika Vostrá)
open družstev: 2.místo
jumping jednotlivců: dis

Neděle
(rozhodčí: Lenka Pánková)
jumping družstev: 1.místo
open jednotlivců: 2.místo


Součty:
naše družstvo BC Boom: 2.místo25.10.2007 - Belinka má pravděpodobně falešnou březost. Na agi tréninku dnes dopoledne běhala tak trochu jak ponocná, nevelká rychlost, tyčky lítaly... A to nás teď o víkendu čeká Mistrovství republiky mládeže, takže jsem opravdu zvědavá, co předvedeme. Dobrý, že?
V pondělí jsme byli s Amirkem na odběru krve pro DNA CEA testy, asi tak do měsíce bychom měli vědět výsledek. Nezbývá než čekat a doufat :-) Velký dík patří Nikol Hanačíkové, že pro nás všechny tuto akci pořádá!

21.10.2007 - Zúčastnily jsme se oficiálních agility závodů v Olomouci pořádaných KK Kirican Olomouc. Holky běhaly víc než skvěle, především Dášenka překvapila nejen mě, ale i všechny okolo, že i "jorkšír" dokáže běhat OPRAVDU dobře! Musím říct, že Dáša dnes běhala tak, jak umí.
Fotky i povídání z těchto závodů naleznete v akcích.
Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková)
Bela - open: 9.místo (z 36-ti psů v kat. large, 1ch, 1o), zkouška LA2: 2.místo (z 8-mi psů, 1ch), jumping: dis
Dáša - open: 2.místo (z 18-ti, 0ch, 3.nej čas), zkouška SA1: 2.místo (z 12-ti, 2.nej čas), jumping: 1.místo (0ch, nej čas), součet dne: 1.místo
A něco o Amirkovi: Chlapeček už dorostl mamku Belu, měří asi 54cm :-) Dnes také poprvé zvládl přivolání k noze bez jakéhokoli posunku, ukázání a bez povelu "sedni" :-) Už jsme párkrát dělali stopičky (zatím jen nášlapy) a Amirka to velice zajímá :-)

20.10.2007 - Přidala jsem nové fotky Anginky (Angie ze SP)  a Sunny (Astra ze SP) v sedmi měsících.

Nemyslíte, že obě holky jsou velmi krásné?

13.-14.10.2007 - V těchto dnech jsme se zúčastnily oficiálních agility závodů Podzimní Brno. Co se našich výsledků týče, patřily tyto závody k nejméně vydařeným. Belince se povedlo pět "disků" z šesti běhů a Dášenka se sice diskvalifikovala jen jednou, zato jsme však v každém běhu udělaly nějakou hloupou chybu, která nám zmařila šance na umístění. Krom toho byla šílená zima, div jsme neumrzly, ještě že jsme se v případě potřeby mohly schovat do kantýny :-))
Kompletní výsledky dodám později.

07.10.2007 - Včera (6.10.) jsme na našem cvičáku Psí škola "Na Ostrově" Brno pořádali oficiální agility závody Speciál Jedničkářů určené pro kategorii A1. S Dášenkou jsme nemohly chybět! V prvním běhu - openu to Dášence podklouzlo a shodila první tyčku, to mi ale vůbec nevadilo, protože jinak zaběhla moc hezky a ze tří zónových překážek neskočila žádnou! Jakmile ale potvůrka zjistila, že na zóně nepřichází "klik" a odměna, tak se na sbíhání zóneček v dalším běhu (zkoušce) vykašlala :-)) V jumpingu však zaběhla krásně, bezchybně a s naší zatím nejrychlejší postupovkou 3,99 m/s. Vypadá to, že stále zrychlujeme ;-)
Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková)
Dáša - open: 4.místo (1 chyba), zkouška SA1: 9.místo (velmi dobře), jumping: 2.místo (0 chyb)

06.10.2007 - Přidány nové fotky Sunny (Astra ze SP) v 6 měsících. Sunnynka již měří 50 cm a váží asi 16 kg.

02.10.2007 - V sobotu 23. září jsme byly s Belinkou na tréninku coursingu na Panské Líše.  Belinka byla velice nadšená, první běh byl trochu zmatený (druhá boc, která běžela s ní střapeček pásla :-) a Belinka nechápala, co se děje), zato v druhém běhu si to vynahradila a běžela opravdu předpisově :-)
Autorkou fotky je Jana Ondrášková - děkujeme.


29.09.2007 - Konečně je v provozu rubrika DALŠÍ ČLENOVÉ SMEČKY.

28.09.2007 - Včera jsem vzala na procházku foťák a na výsledky se můžete mrknout ve fotoalbu:
Bela-->Bela na procházkách, výletech apod.
Amir-->Amir jako štěně
Společné


24.09.2007 - Doplněna Belinčina fotogalerige: Belinka a sport. Dále jsem trochu "vylepšila" odchovy BOC.

18.09.2007 - Přidán článek o letním výcvikovém táboře ve Zbraslavi u Brna, kde jsme strávili úžasný (ač perný) týden.
Najdete ho i s krásnými fotkami od Kláry Fialové v akcích.

16.09.2007 - Přidány nové fotky našeho odchovance Argouška (Argonauta ze SP). Dále dodány již publikované fotky Angie do její fotogalerie a doplněna Amirkova fotogalerie.


12.09.2007 - Pro Amirka je dnes velký den. Slaví již půl roku svého života! Je neuvěřitelné, jak rychle to utíká. Ještě před chviličkou to bylo takové malé, po porodu ještě mokré "cosi" v mých dlaních. Potom se z něj stala chlupatá kulička a teď? Teď pomalu roste v nohatého puberťáka, který se mi sotva vleze do náruče.
Amir dnes přesně váží 17 kg a měří 51 cm.

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO ZVĚTŠENÍ

Pár dnů...

...dva měsíce...

...čtyři měsíce...

...a konečně půl roku.

To jsem ale vyrostl, viďte?

K půl roku přejeme i všem našim odchovancům vše nej, hodně radosti s páníky a hlavně hodně zdravíčka!08.09.2007 - Zúčastnili jsme se Moravskoslezské národní výstavy psů v Brně. Belinka, Amirek a naši odchovanci Argo a Angie dopadli úžasně!
(posuzoval: PhDr. Vladimír Mojžíš)
Bela - třída otevřená: V2, res. CAC
Amir - třída štěňat: VN1

Naši odchovanci:
Argonaut - třída štěňat: VN2
Angie - třída štěňat: VN1

Děkujeme majitelům štěňátek od nás za skvělou reprezentaci naší chs!!!
FOTKY A ČLÁNEČEK NAJDETE V AKCÍCH.

04.09.2007 - Poslední týden prázdin jsme strávili já, Belinka, Dáša a Amirek na agility táboře v Lamberku pořádaném naší Psí školou "Na Ostrově". Brzy dodám článek a fotky.
Předposlední den tábora (31.8.) se konaly oficiální závody (dvoje zkoušky + jumping). Belinka mě překvapila a velmi potěšila, když si zaběhla A2 zkoušku čistě a na druhé místo :-) Ale ani Dášenka se nedala zahanbit. Mrkněte na výsledky...
Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková)
Bela - 1.zkouška (LA2): 7.místo (velmi dobře), 2.zkouška (LA2): 2.místo (výborně, 0 chyb), jumping: dis
Dáša - 1.zkouška (SA1): 5.místo (výborně), 2.zkouška (SA1): 3 .místo (výborně, 0 chyb), jumping: 5.místo

17.08.2007 - Přidány nové fotky: Dášenčina na její osobní stránce a Amirkovy do jeho fotogalerie.


13.08.2007 - Včera jsme se zúčastnily agility závodů v Ostravě pořádanými klubem agility Permoník. Byly to dvoje zkoušky pro každou kategorii. Dášenka v jedničkách zabodovala a v konkurenci 10-ti psů, se umisťovala velice pěkně. Splnila si také podmínky pro přestup do kategorie A2, zatím ale nikam nespěcháme, musíme dopilovat zóny.
Belinka běžela poprvé v kategorii A2. No, co si budeme povídat, po první prohlídce jsem prohlásila, že chci zpátky do jedniček :-D Ale nakonec to až tak hrozné zase nebylo, no posuďte sami.
Naše výsledky:
(rozhodčí: P.Noga)
Dáša - 1.zkouška (SA1): 2.místo (výborně), 2.zkouška (SA1): 3.místo (velmi dobře), součet: 2.místo
(DÁŠA SPLNILA PODMÍNKY PRO PŘESTUP DO KATEGORIE A2.)
Bela - 1.zkouška (LA2): 3.místo (velmi dobře), 2.zkouška (LA2): dis, součet: -

12.08.2007 - V akcích najdete fotky a krátké povídání o naší návštěvě Arga.

04.08.2007 - V akcích fotky a článeček o srazu Black Chevers.
Také máme za sebou Amirkovu výstavní premiéru. Byli jsme na Klubové výstavě BCCCZ v Brně. Amirek dostal známku "NADĚJNÝ" v konkurenci 13-ti psů. Bohužel při předvedení v postoji ho zaujalo na zemi něco mooc voňavého a nechtěl ani vteřinku postát :-( Rozhodčím byl Bruce Kilsby z Velké Británie.
Posudek:
4 měs. pes, silná hlava, uši by mohly být vzpřímenější, dobrá linie zad, mohlo by být lepší úhlení zadních končetin, prostorný pohyb
Sourozenci Angie, Argo (Argonaut) i Sunny (Astra) mají také "nadějnou" ale všichni s velice pěknými posudky, myslím, že na první výstavu je to super!

    Na třídu štěňátek opravdu velké množštví psů


    Amirek a já


    Argoušek a panička Zuzka


Sunny a panička Míša


02.08.2007 - Přidány nové fotky Amirka do fotogalerie. Autorkou skoro všech je Bára Smutná, autorkou poslední je Nikol Hanačíková. Děkujeme!!!

Amirek měří 46 cm a váží 15 kg.

01.08.2007 - Nové fotky Belinčiných dětí Arga (Argonaut ze SP) a Sunny (Astra ze SP).

30.07.2007 - Upraveny osobní stránky Belinky, Amirka i Dášenky

28.07.2007 - Dnes jsme se vrátili z letního výcvikového tábora ve Zbraslavi u Brna. Bylo to skvělé! Belinka si poprvé v životě zkusila obrany a okamžitě ji to nadchlo, potrénovaly jsme stopičky a pilovaly poslušnost. Amirek se s figurantem zatím jen tahal o kůži :-) Brzy tu bude článeček a fotky.

21.07.2007 - Dnes jsme byly na oficiálních agility závodech v Ostravě, které pořádal KA Permoník. Běžely se 2 zkoušky, nejdříve všichni A-jedničkáři, poté až dvojkaři a nakonec trojkaři. To pro nás bylo příjemné, protože jsem s oběma holkama startovala v kategorii A1 a tak jsme mohly zase v 11 hodin domů. Belinka si splnila šestou zkoušku A1 na výbornou (a u jiné rozhodčí než Lenky Pánkové :-)), takže máme splněny podmínky pro přestup do dvojek. V dalším běhu byl bohužel zbytečný dis. Dášenka běhala také dobře, akorát si nedokáže odpustit skákání zón, v jednom běhu mi zase skočila kladinu...
Naše výsledky:
(rozhodčí: I.Lukáčová, R.Lukáč)
Bela - 1.zkouška (LA1): 3.místo (výborná, 1 chyba), 2.zkouška (LA1): dis  
(BELA SPLNILA PODMÍNKY PRO PŘESTUP DO KATEGORIE A2.)

Dáša - 1.zkouška (SA1): 1.místo (výborná), 2.zkouška (SA1): 2.místo (velmi dobrá)

17.07.2007 - Přidány fotečky odchovanců Angie a Sunny (Astra ze SP).

Sunny v předpisovém výstavním postoji

16.07.2007 - O víkendu (14.-15.7.) jsme se v sobotu zúčastnili srazu Black Chevers a Grejíkových dětí, což je náš Amirek ;-) a v neděli oficiálních agility závodů na tomtéž místě - ve Zlíně. Sraz byl moc super, bezvadný lidičky, hry... Brzy dodám článek a fotky. Bohužel celý víkend nám ztěžovalo extrémní horko. Belinka první dva běhy na závodech běžela jako smyslů zbavená, povedly se nám kuriózní disky (např. hned na druhé překážce) způsobené především tím, že nechtěla za žádnou cenu zůstat odložená před překážkou. Ještě že máme tetu Martinku (naši trenérku), stačilo aby na Belinku před posledním během (zkouškou) hukla tím svým varovným hlasem "Belinooo!" a ona zůstala ležet před překážkou jako přikovaná a ani se nehla :-)))) Celý běh pak běžela bezchybně. V tom vedru po těch všech bězích jí to nebylo dost a pokoušela se ještě přemluvit "mamku" Radanu, aby si s ní taky něco zaběhla, ta už na to ale po bězích se dvěma borderkama neměla ani pomyšlení :-)) Dášenka se moc snažila, ve zkoušce sice shodila nedopatřením jednu tyčku, ale jinak běžela moc krásně. V openu jsem 2 chybičky zavinila spíše já, v jumpingu se mi pokoušela namluvit, že nezná slalom (ohh nějak oblíbená výmluva poslední dobou), takže jsme doběhly se dvěma odmítnutími a jednou chybou.
Byla jsem ráda, že holky docela dobře zvládaly to vedro, se mnou už to bylo trochu horší. Ale přežili jsme a těšíme se do Zlína příští rok.
Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková)
Bela - open: dis, jumping: dis, zkouška LA1(konkurence 23 psů): 1.místo (bezchybný a nejrychlejší běh ze všech)
Dáša - zkouška SA1: 3.místo, open: 13.místo, jumping: 12.místo

12.07.2007 - Přidány nové fotky naší hnědobílé odchovanečky Angie ve věku 4 měsíců. 
ODCHOVY--> Naše odchovy Border collií --> A -->Angie - více fotek

Ten pohled, to je celá mamina :-))

09.07.2007 - Pozměněna povídání u Amirka a Belinky, tak mrkněte ;-) Taky malé doplnění k sekci Štěňata.

07.07.2007 - Zrekonstruována sekce O nás a přidány nové nejbližší akce, kterých se zúčastníme.

03.07.2007 - Přidány fotky Amirka do Fotoalbum --> Amir --> Amir jako štěně.

01.07.2007 - Zúčastnily jsme se (30.6. - 1.7.) s Belinkou a Dášou oficiálních agility závodů v Třinci, kde se zároveň konal i sraz "Wonderfuláčků". Na závodech se nám příliš nedařilo, kvůli mému zranění nohy jsme ve dvou bězích nestartovaly a pár jich taky pěkně zpackaly.  Za řeč snad stojí Dášenčino sedmé místo v celkovém součtu ze 17-ti small psů i přes to, že v jednom běhu nestartovala.
Fotky, článeček a kompletní výsledky dodám později.

27.06.2007 - Přidány fotky z agility závodů v Třešti do akcí. Autorkou je Peťa Jelínková-moc děkuji!
26.06.2007 - Ve dnech 22.-24.6. jsme se zúčastnily oficiálních agility závodů Intercanis agility. Rozhodčími byli Bern Hüppe a Lenka Pánková. Závody to byly velmi obtížné a parkury zapeklité. Běhalo se na koberci, na kterém byla Belinka naposledy před rokem, takže byla velice překvapená a rozhozená. Podle toho taky dopadla páteční zkouška. V sobotu už to bylo lepší, dva velmi obtížné běhy doběhla každý jen s jednou chybou! Bohužel ve třetím běhu jsme se diskly, takže v celkovém součtu soboty jsme se propadly až někam kdovíkam :-) Neděle nezačala až tak úspěšně, v prvním běhu jsme měly poměrně dost chyb, ale ve druhém zase jen jednu. Bohužel třetí běh byl jako ten sobotní, diskvalifikace. Přestože jsme nestály na bednách, byla jsem nadmíru spokojená. Tyto závody nepatří k nejlehčím a Belinka se opravdu snažila. Navíc v takové obrovské konkurenci jako je 40 psů v kategori large se umisťovala velice slušně. I když koberec i s naší rychlostí udělal své...

Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková, Bern Hüppe; konkurence: 40 psů v kategorii large!)
Bela
-Pátek
zkouška LA1: dis

-Sobota
jumping A: 7.místo  (1 chyba)
open A: 14.místo (1 odmítnutí)
součet (jumping A+open A): 4.místo
jumping B: dis
součet (všechny sobotní běhy): 15.místo

-Neděle
open B: 19.místo (2 chyby, 2 odmítnutí)
jumping C: 13.místo (1 odmítnutí)
open C: dis
součet (všechny nedělní běhy): 25. místo

-Součet všech sobotních i nedělních běhů: 19.místo

22.06.2007 - Do Belinčiné fotogalerie doplněny fotky z tréninku coursingu, kterého jsme se zúčastnily 10.6.
Fotky jsou ze stránek www.coursingbrno.cz, kde jsou také uvedeni všichni autoři.
Fotoalbum-->Bela-->Belinka a sport
18.06.2007 - Konečně doplněn krátký článek a fotečky z neoficiálních agility závodů ve Šlapanicích.
AKCE --> 09.6.2007 (KK Šlapanice) neof. agility závody

17.06.2007 - Tak jsme se dnes s Belinkou zúčastnily prvních oficiálních agility závodů v této sezóně: Závody pro A1 v Třešti. Belinka mi ukázala, že to opravdu i tak krátce po štěňátkách dokáže mnohým pejskům pěkně natřít ;-) Dášenka, jelikož ještě nemá věk, byla jako předskokan a Amirek si tam byl hlavně hrát se svým černobílým borderčím kamarádem Sidíkem (také štěňátkem).
Tak do týdne přibudou fotky.

Naše výsledky:
(rozhodčí: Lenka Pánková, konkurence: 17 psů v kategorii large)
Bela - jumping: 3.místo (nejlepší čas, bohužel jedna shozená tyčka), 1.zkouška LA1: 1.místo (bezchybný běh s 2. nejlepším časem), 2.zkouška LA1: 5.místo, open: dis, součet (jump+open): 6.místo

16.06.2007 - Přidány fotky Argonauta ze Stříbrné Planety. Chlapeček už pěkně pase ovečky, tak se podívejte...ZDE

13.06.2007 - Přidány fotečky do Amirkovy fotogalerie - Amir jako štěně a Amir a kamarádi. Autorkou fotek je Petra Jelínková, moc děkuji! Myslím, že určitě stojí za podívání, jsou nádherné.


12.06.2007 - Konečně jsem si našla čas na aktualizaci stránek. Bylo toho opravdu hodně, tak se podívejte :-)
  • Amirek má dnes přesně 3 měsíce a váží 10 kg.
  • 09.06.2007- Byly jsme na neoficálních agility závodech ve Šlapanicích. Závody byly velice pěkné, super organizace i rozhodčí. Tentokrát jsem to ale Dášence trochu pokazila já. Belinka se pomalu ale jistě zlepšuje a Amirek byl zase jako divák :-) Bohužel poslední běh kategorie LA1 již nevypsali výsledky a byla vyhlášena jen první tři místa, takže nevím kolikátá přesně Belinka byla.
Naše výsledky:
Bela (kategorie LA1)- hra: 1.místo, jumping: 5.místo, open: dis, součet: -
Dáša (kategorie S, M i LA-štěňátka)- hra: dis (bezchybný běh s 2.nejlepším časem, ale nechala jsem jí obojek),
jumping: 3.místo, open: 7.místo, součet: 4.místo

Fotky a článeček budou brzy v akcích.
  • 03.06.2007 - Amirek se s námi jel podívat na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY BORDER COLLIÍ. Setkal se tam s bráškou i taťkou.Jelikož pršelo vypadali Argo i Amir jako zmoklé slepice :-) Ale hráli si spolu jako diví. Můžete si prohlédnout fotky, většinu nafotili manželé Plhalovi. Brzy dodám další.
PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Amirek

zleva: Amirek a Argo

Argo, taťka Grey a Amirek

Argo, Grey a Amča podruhé

zleva: Amir a Argoušek

Amirek s babičkou Rozárkou
  • Přidány starší fotky Atsry do Odchovy-->Naše odchovy Border collií-->Vrh A-->Více fotek Astry.
  • Aktualizovány osobní stránky Belinky a Dášenky.
  • Dále jsem se dostala k fotkám, kdy byla Dáša úplně malé miminko, Bela byla krásně chlupatá (to snad ani není pravda v porovnání, jak vypadá teď) a poprvé se setkaly se šeltičkou Bibinkou (Best Girl Chancy Remus), která je o dva dny mladší než Dášenka. Tak se mrkněte:
KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO ZVĚTŠENÍ

02.06.2007 - Zúčastnily jsme se neoficiálních agility závodů v Hodoníně "JARNÍ HODONÍNSKÁ TLAPKA". Závody byly pěkně organizované, s běhy holek jsem také spokojená. Belinka se dostává do kondice, takže některé běhy byly opravdu šílené :-) a Dášenka si vedla velice dobře v obrovské konkurenci 15-ti psů... Více se dozvíte v akcích.
Naše výsledky:
Bela (kategorie LA1)- hra: 1. místo, jumping: dis, open: dis
Dáša (kategorie SA0)- hra: 3.místo, jumping: 11.místo, open: 3.místo
Na závodech se byl podívat i Amirek. Fotky také v akcích.
 


29.05.2007 - Přidán článeček o zkoušce BH v akcích.

28.05.2007 - Včera (27.5.) splnila Anabell zkoušku BH dle SchH/VPG !!! Více info již brzy v akcích.

26.05.2007 - Nové fotky Astry ze Stříbrné Planety, dcery Belinky.
ODCHOVY --> Naše odchovy Border collií --> Fotky Astry v novém domově.

22.05.2007 - V rubrice akce jsou vypsány nejbližší, kterých se zúčastníme.
21.05.2007 - Amirek ke svému 70. dni života váží přesně 7,45 kg.


20.05.2007 - V pátek (18.05.) jsme byli na cvičáku zaběhat si agility. Protože bylo krásné počasí, máme i nějaké fotky. Byl se tam poprvé také podívat Amirek, seznamoval se s pejskama a díval se, jak nám to s holkama běhá :-)
Fotky Belinky ve Fotoalbum-->Bela-->Belinka a sport.  
Fotky Dášenky ve Fotoalbum-->Dáša-->Dáša a sport.
A fotky Amirka ve Fotoalbum-->Amir-->Amir jako štěně.

14.05.2007 - Nové fotky našeho odchovance Argonauta. Má také nové stránky: www.bubibo.estranky.cz

12.05.2007 - V odchovech border kolií (vrh A) najdete fotky Angie v novém domově.
08.05.2007 - Přidán odkaz na stránky naší holčičky Angie (www.angiee.estranky.cz).

07.05.2007 - Přidána Amirkova fotogalerie. Více ve Fotoalbum-->Amir.
Dále přidány fotky Astry v novém domově, více v Odchovy-->Naše odchovy Border collií-->Fotky Astry v novém domově.

05.05.2007 - Do nového domova odjela už i Angie. Bude se svou novou paničkou bydlet kousek od Ostravy.  Také jsem upravila rubriku Odchovy border collií.

03.05.2007  - Dnes se do nového domova vydalo další štěňátko-Astra. Jela s paničkou až do Plzně.

02.05.2007 - Přidala jsem fotky Arga v novém domově. Více ve Štěňata-->Argonaut-->Fotky Arga v novém domově.

30.04.2007 - Belinka má dnes narozeniny! Dostala velikou buvolí kost, na které si ještě teď pochutnává :-)
Dnes také odjelo první štěňátko: Argonaut. Jel do nového domečku do Vyškova, kde už na něj čekají dvě ovečky.

29.04.2007 - Nové fotky štěňátek ve ŠTĚŇATA-->DALŠÍ FOTKY


27.04.2007 -  Trochu pozměněn design, stránky by teď měly být rychlejší. Ale hlavně přidána osobní stránka Amira! (více v menu: Amir).


24.04.2007 - Ve fotoalbu jsou konečně k prohlédnutí fotky Dášenky. Ještě to není žádná sláva a je jich tam poskrovnu, ale postupně budu dodávat :-)  A na stránkách www.bordercollie.cz  najdete v novinkách fotky miminek z 21.4. Není jich moc, ale jsou moc povedené, tak se určitě koukněte. 


23.04.2007 - Dnes byla štěňátka u veterináře. Jsou naočkovaná a načipovaná.


21.04.2007 - Přidány fotky ze 17.4.  (ZDE). Dnes u nás byla návštěva a na miminka se přijel podívat táta Grey. No netvářil se příliš nadšeně, zvláště po té, co s nimi musel aspoň půl hodiny pózovat před fotoaparátem :-) Nikol určitě brzy pošle fotky.

ANGIE


14.04.2007 - Spuštěna Belinčina fotogalerie-více ve fotoalbu. Ještě tam nejsou úplně všechny fotky, ale alespoň něco :-)


13.04.2007 - Mrkněte se na stránky budoucích spolubydlících Argouška ...tady...  Přidala jsem je do odkazů. A ještě jedna novinka: Belinčina ségra Airin Lex je DNA CEA normal! (stejně tak jako Belča a brácha Arýsek) Moc gratuluji!


07.04.2007 - Přidáno pár dnešních fotek miminek...zde


06.04.2007 - Přidány fotky miminek ještě z neděle, kdy byla poprvé venku.Autorem těchto fotek je Nikol Hanačíková.

další fotky ZDE05.04.2007 - Nové dnešní fotky miminek doma i venku ZDE.

Argo

30.03.2007 - Aktualizace u štěňátek-nové fotky, váhy. Všechna už jsou zadaná. Dnes byla také poprvé odčervena.


27.03.2007 - Přidány váhy + spousta dalších fotek miminek ZDE!


26.03.2007 - Trochu jsem zpřehlednila odkazy. Miminka už pomalu otevírají oči a snaží se chodit po všech čtyřech :-)  Všechna už váží přes kilo. Fotky s očičkama doplním, co nejdříve.


22.03.2007 - K miminkám jsem napsala nějakou charakteristiku, zapsala nové váhy do tabulky a taky, která jsou zadaná. Dále jsem přidala spoustu odkazů.


19.03.2007 - Dnes slaví miminka svůj první týden života! Měla dnes velký modelingový den, spoustu foteček naleznete ZDE!Amirek


18.03.2007 - Nové včerejší fotečky kluků.  ZDE


16.03.2007 - Aktualizovány váhy čtyřdenních miminek. Všichni už mají přes půl kila :-)


15.03.2007 - Nové fotky třidenních miminek, aktualizovány váhy. ZDE


14.03.2007 - Nové fotky dvoudenních miminek, doplněna jména a zvláštní znaky, aktualizovány váhy. Také nám dnes bohužel přes veškerou naši péči zemřela černobílá holčička, která se narodila příliš malinká a slabá.


13.03.2007 - Aktualizovány váhy miminek a nové dnešní fotky štěňátek v rubrice Štěňata-NEW!!!  --->DALŠÍ FOTKY


12.03.2007 - Máme miminka! Tři holčičky v barvách černobílá, modrobílá a hnědobílá a dva kluky v barvě lila! Více ZDE!


10.03.2007 - Dnes jsme Belinku vážili a přibrala z 18-ti kg na 22,5 kg.  


03.03.2007 - Přidáno počítadlo ze starých stránek. A dokončena rubrika Vzpomínáme.


02.03.2007 - Dnes jsme byly s Belinkou na rentgenu, vypadá to na pět miminek.


18.02.2007 - Belinka už se zabydluje ve své porodní bedně :-) 


05.02.2007 - Dnes jsme byly s Belinkou na ultrazvuku a máme potvrzeno, že čeká štěňátka!


30.01.2007 - Zprovozněna návštěvní kniha. Budeme moc rádi, zanecháte-li nám vzkaz!


14.01.2007 - Přidána fotka Belinky a Greye


10.01.2007 - Belinka (Anabell Wonderfull Dream) je nakrytá. Jejím ženichem je Ghost of Pinewood Country (Grey).